Pirkimo taisyklės

Mes, MondayGlow (www.mondayglow.com, MB Epiksela, įmonės kodas 305690177, PVM kodas LT100013873717) – toliau įvardijami kaip pardavėjas, pateikiame Jums – pirkėjui, šias pirkimo internetu taisykles, kurios numatytos LR Civilinio kodekso teisių aktuose, LR vartotojų teisių apsaugos įstatyme bei mažmeninės prekybos taisyklėse.
Įsigydamas prekę iš pardavėjo, pirkėjas patvirtina, kad yra susipažinęs su taisyklėmis ir su jomis sutinka.

I. Bendrosios nuostatos:

 1. Naudotis e.parduotuvės paslaugomis turi teisę:
  1.1 veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni nei 18 metų amžiaus;
  1.2 nepilnamečiai asmenys tik turėdami tėvų, įtėvių ar globėjų sutikimą, išskyrus atvejus kai savarankiškai disponuojama savo uždarbiu;
  1.3 juridiniai asmenys;
  1.4 visų aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai;
 2. Pirkėjo pateikti duomenys tvarkomi vadovaujantis 2003 m. sausio 21 d. Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu Nr. IX-1296 bei aprašyti Privatumo taisyklėse.
  2.1 Pardavėjas turi teisę, esant būtinybei, atskleisti šiuos duomenis tretiesiems asmenims, kai tai būtina užsakymo įvykdymui.
 3. Prekių kainos e.parduotuvės kataloge nurodytos eurais su įskaičiuotu PVM. Pristatymo kaina neįskaičiuota ir nurodoma atskirai formuojant užsakymą.
 4. Pirkimo – pardavimo sutartis tarp Jūsų ir MondayGlow laikoma sudaryta kai pirkėjas suformavęs prekių užsakymą ir sutikęs su pirkimo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „apmokėti„.
 5. Apie pirkimo – pardavimo sutarties sudarymą ir tolimesnę užsakymo eigą pirkėjas informuojamas jo nurodytu e.pašto adresu.

II. Jūsų teisės ir pareigos:

 1. Pirkėjas, naudodamasis e.parduotuvės paslaugomis sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.
 2. Užsakymo formoje prašomus duomenis pirkėjas privalo pateikti teisingus. Jei duomenys pasikeičia ar pastebima klaida, nedelsiant informuokite. Dėl neteisingai pateiktų duomenų kylančios nuostolių rizikos atsako pirkėjas.
 3. Pirkėjas atsako už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis e.parduotuve.

III. MondayGlow teisės ir pareigos:

 1. Pardavėjas įsipareigoja pirkėjui pateikti aiškius ir nedviprasmiškus prekių aprašymus, prekių kainas su PVM bei prekių pristatymo išlaidas.
 2. Pardavėjas turi teisę nutraukti pirkimo – pardavimo sutartį, jei užsakymo metu pateikti duomenys yra melagingi, klaidinantys ir netikslūs, arba pirkėjas nesilaiko kitų įsipareigojimų numatytų pirkimo – pardavimo taisyklėse.
 3. Pardavėjas, susidarius nenumatytoms aplinkybėms, negalėdamas pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę. Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, sumokėti pinigai grąžinami.
 4. MondayGlow pasilieka teisę, be atskiro įspėjimo keisti ir pildyti pirkimo – pardavimo taisykles, kurios pirkėjui pateikiamos perskaityti kiekvieno užsakymo metu.

IV. Atsiskaitymas ir pristatymas:

 1. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti:
  13.1 banko kortele;
  13.2 bankiniu pavedimu.
 2. Jei pirkėjo užsakyta prekė yra sandėlyje – ji pristatoma per 1 – 3 darbo dienas. Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 15 val., galite ją tikėtis gauti jau kitą darbo dieną.
 3. Prekes pristatys MondayGlow įgaliotas atstovas pirkėjo pasirinktu būdu: į paštomatą arba nurodytu adresu per kurjerį.
 4. Pristatymas nemokamas*, jei užsakymo suma yra 30 EUR ir daugiau.
  *pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 35 EUR.
 5. Pristatymo metu kartu su į mūsų įgaliotu atstovu privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, privalote tai pažymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga ir be pažeidimų.
 6. Jei pristatyto užsakymo komplektacijoje nėra visų užsakytų prekių ar prekės pakuotė atrodo pažeista, privalote nedelsiant informuoti mus.
 7. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes ne vėliau kaip per 30 dienų, nuo gauto apmokėjimo.

V. Prekių grąžinimas ir keitimas:

 1. Prekės grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ numatyta tvarka.
 2. Įsigytas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo jei:
  21.1 grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;.
  21.2 grąžinama prekė nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės, apsauginės plėvelės, įpakavimas;
  21.3 grąžinama prekė yra nenaudota.
 3. Kokybiškos patalynės komplektacinės dalys ir kokybiški apatiniai rūbai: liemenėlės, kelnaitės, pižamos, chalatai ir kojinės, negali būti grąžinami ar keičiami dėl higienos normų. Nekokybiškais gaminiais nelaikomos prekės turinčios mažareikšmių trūkumų.
 4. Nekokybiškos prekės yra keičiamos atitinkamomis kokybiškomis arba pirkėjui pageidaujant yra grąžinami pinigai už nekokybišką prekę. Keičiant nekokybišką prekę, siuntimo išlaidos dengiamos pardavėjo.
 5. Prekės gali būti keičiamos analogiškomis per 14 dienų nuo prekės gavimo, jei keičiamos prekės pakuotė yra originali, nepažeista, nepažeistos apsauginės plėvelės. Už prekių keitimo išlaidas atsako pirkėjas.
 6. Pirkėjas norėdamas grąžinti prekes, privalo pateikti prekių įsigijimą liudijančius dokumentus: PVM sąskaitą faktūrą, mokėjimo išrašą iš banko.
 7. Jei pageidaujate grąžinti įsigytą prekę, užpildykite šią formą. Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti į pirkėjo banko sąskaitą per 14 dienų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje buvo pristatyta, nesugadinta, švari, nepažeistu įpakavimu ir apsauginėmis plėvelėmis. Išlaidos už prekės siuntimą nėra grąžinamos.

VI. Baigiamosios nuostatos

 1. Pardavėjas pasilieka teisę sustabdyti, savo nuožiūra pildyti, keisti šias ir kitus su pirkimo pardavimo taisyklėmis susijusius dokumentus, be išankstinio perspėjimo. Taisyklių papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo dienos kai yra patalpinami e.parduotuvės sistemoje.
 2. Jei nesutinkate su taisyklėmis, turite teisę jų atsisakyti, su sąlyga, kad prarandate teisę naudotis e.parduotuvės paslaugomis.
 3. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.